Retinol Thermo Face Gym

Zabieg Anti-aging.

Pobudź skórę do działania!

Witamina A jest jednym z ważniejszych związków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jest niezbędna przy regulacji wzrostu tkanek, sprzyja zdolności regeneracyjnej komórek, wpływa na syntezę kolagenu i aktywność enzymów starzejącej się skóry. Dlatego też postać czystej witaminy A, zwana retinolem to główny składnik tego dobroczynnego zabiegu. Polecamy go wszystkim, którzy chcą wesprzeć regenerację swojej skóry, zmobilizować mięśnie mimiczne do skurczów i pobudzić mikrocyrkulację. Zabieg można również stosować przy zwalczaniu problemów skórnych, takich jak stany zapalne, zmiany trądzikowe czy łojotok.

 

Retinol Thermo Face Gym od firmy KLAPP to formuła zabiegowa o niespotykanej sile działania regenerująco-stymulującej w walce ze skutkami upływającego czasu. Dzięki temu zabiegowi skóra o wiele wolniej się starzeje i na długo zachowuje swoje funkcje ochronne. Podczas nanoszenia kosmetyków wykonywany jest dwukrotny masaż twarzy, co dodatkowo stymuluje włókna mięśniowe.

 

Efekty:

  • regeneracja naskórka

  • spłycenie zmarszczek

  • napięcie i nawilżenie skóry

  • zwiększenie syntezy kolagenu

  • poprawa elastyczności skóry

  • długofalowe dotlenienie


Zabieg uzupełniają produkty do domowej pielęgnacji skóry z linii kosmetyków KLAPP – A CLASSIC. Zapytaj o nie w naszym Gabinecie Kosmetycznym.

 

Masz pytania?

Chcesz upewnić się czy ten zabieg jest dla Ciebie?

A może chcesz już umówić się na 

zabieg Retinol Thermo Face Gym?

 

© 2022 Agnieszka Marosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin