A classic power boost treatment

Zabieg z witaminą A – KLAPP.

Obudź w sobie naturalny blask!

Zabieg jest przeznaczony dla cery dojrzałej, skłonnej do zmarszczek i przebarwień powstających w wyniku upływającego czasu.

 

A Classic Power BoostTreatment to innowacyjny zabieg ze złotą maską bogatą w ekstrakt z szampana i mikronizowanych pereł. Witamina A, na której opiera się linia A Classic, jest nadzwyczaj ważnym elementem budowy naszego ciała. Ta witamina jest również niezastąpiona jako nośnik substancji oraz stymulator funkcji naprawczych każdego typu skóry. Kuracja zapewnia kompleksowe działanie anti-aging, pozostawiając skórę zdetoksykowaną i intensywnie nawilżoną. Zmarszczki i linie stają się mniej widoczne, a twarz wygląda świeżo i promiennie. Dzięki zawartości kompleksu PAG LonglifeCode (Peptydy, witamina A i Genisliposom), który stymuluje komórki na poziomie DNA – zabieg opóźnia proces starzenia się naskórka oraz zatrzymuje pojawianie się przebarwień poprzez detoks oksydacyjny. Etapy zabiegu takie jak maska czy nakładanie i wmasowanie preparatów oraz kremów mają działanie kojące oraz odprężające.

Złota maska zapewni skórze promienny wygląd.

 

Efekty:

  • rewitalizacja skóry

  • detoksykacja skóry

  • intensywne nawilżenie

  • redukcja linii i zmarszczek

  • wyrównanie kolorytu

  • ochrona struktury DNA skóry

  • zapobieganie pojawieniu się przebarwień

 

Terapię uzupełniają produkty do domowej pielęgnacji skóry z linii kosmetyków KLAPP –A CLASSIC. Zapytaj o nie w naszym Gabinecie Kosmetycznym.

 


Masz pytania?

Chcesz upewnić się czy ten zabieg jest dla Ciebie?

A może chcesz już umówić się na zabieg

A Classic Power BoostTreatment?

 

© 2022 Agnieszka Marosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin