Pro XN

Intensywna terapia antyoksydacyjna

Stres, brak snu, promieniowanie UV, zanieczyszczone środowisko, używki lub zła dieta powodują tzw. stres oksydacyjny. Ten z kolei wywołuje stany zapalne skóry, które trwając przewlekle powodują pierwsze oznaki starzenia się naskórka, utratę jędrności, zmarszczki i przebarwienia.

 

Antyoksydanty to grupa związków chemicznych, których zadaniem jest ochrona naszego organizmu przed utlenianiem i produkcją nadmiaru wolnych rodników. Wiele antyoksydantów przyjmujemy wraz z pożywieniem (np. wit A, C i inne) o ile dbamy o zbilansowaną dietę. Jednak istnieją również związki, które mogą działać pozytywnie na naszą cerę od zewnątrz, jednocześnie  głęboko i docelowo wnikając w struktury komórkowe, które tego wymagają.

 


Linia profesjonalnych kosmetyków PRO XN została stworzona z myślą o niwelowaniu oznak przedwczesnego starzenia się skóry przy pionierskim zastosowaniu najsilniejszego jak dotąd poznanego antyoksydantu -Ksantohumolu. To wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 4-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu. Poza tym, że Ksantohumol wykazuje wyjątkową aktywność antyoksydacyjną, działa przy tym: przeciwstarzeniowo, przeciwzapalnie, rozjaśniająco, zwalcza drobnoustroje i poprawia mikrokrążenie skórne.

PRO XN to nie jest zwykły zabieg. To intensywna terapia antyoksydacja o udowodnionym, klinicznym działaniu. Innowacyjne produkty PRO XN mają za zadanie regenerować skórę, wzmacniać ją, zapobiegać jej starzeniu oraz pielęgnować skórę zaburzoną chorobowo. Zastosowanie terapii zwiększa także efektywność innych zabiegów inwazyjnych (m.in. mezoterapiimikroigłowej, mezoterapii igłowej, laseroterapii, chemabrazji) poprzez dostarczenie w głąb skóry substancji niezbędnych do prawidłowych procesów odbudowy tkanek. Podczas zabiegu najpierw odpowiednio przygotowujemy naskórek, wykonujemy peeling, nakładamy odżywczy retinol i nakłuwamy skórę, aby dogłębnie wprowadzić cenny antyoksydant.


Profesjonalny zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym w połączeniu z odpowiednio dopasowaną pielęgnacją domową to przepis na piękną, zdrową skórę.

 

Efekty zabiegu:

  • regeneracja skóry

  • odnowa komórkowa

  • ochrona cery wrażliwej i naczynkowej

  • odżywienie i nawilżenie

  • poprawa napięcia skóry

  • rozświetlenie i wyrównanie kolorytu

  • gładka i miękka skóra

  • profilaktyka anty-aging

 

Masz pytania?

Chcesz upewnić się czy ten zabieg jest dla Ciebie?

A może chcesz już umówić się na 

zabieg Pro XN?

 

© 2022 Agnieszka Marosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin