Aloe Vera

Zabieg nawilżający – Skin Natural Aloe Vera Hydra Boost Treatment.

 

Zapewnij swojej skórze kojące nawilżenie!

Nawilżająca i chłodząca pielęgnacja przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów skóry z objawami przesuszenia. Zarówno dla cery suchej, wrażliwej,czy tłustej i mieszanej ze skłonnością do podrażnień i stanów zapalnych. Stanowi doskonałe wsparcie zarówno dla skóry młodej jak również dojrzałej.

 

AloeVera Hydra BoostTreatment to niezwykle uzdrawiający i kojący zabieg. Dzięki zawartości panthenolu, ekstraktu i soku z liścia AloeBarbadensis oraz kwasu hialuronowego łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz głęboko nawilża skórę. Najcenniejszym składnikiem jest ekstrakt z aloesu, który pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw w Meksyku. Aloes zawiera ponad 140 substancji aktywnych (w tym witaminy, minerały, aminokwasy i kwasy tłuszczowe), co sprawia, że bardzo głęboko wnika w tkanki, wchłaniając się 4 razy szybciej niż woda. Zabieg przynosi ulgę szczególnie w okresie letnim, kiedy cera jest podrażniona i wysuszona przez słońce. Wzmacnia również naturalną ochronę naskórka przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

 

Niezwykłe właściwości aloesu ukoją Twoją skórę.

 

Efekty:

  • nawilżenie i ukojenie

  • złagodzenie podrażnień i stanów zapalnych

  • usunięcie zaczerwienienia

  • regeneracja uszkodzeń od promieni UV

  • poprawa napięcia i jędrności skóry

  • rozświetlenie cery

 


Terapię uzupełniają produkty do domowej pielęgnacji skóry z linii kosmetyków KLAPP –Skin Natural AloeVera. Zapytaj o nie w naszym Gabinecie Kosmetycznym.

 

Masz pytania?

Chcesz upewnić się czy ten zabieg jest dla Ciebie?

A może chcesz już umówić się na zabieg 

AloeVera Hydra BoostTreatmentY?

 

© 2022 Agnieszka Marosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin