kosmetyczka szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
gabinet kosmetyczny szczecin
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
mezoterapia szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Peelingi pHformula bazują na technologii medycyny regeneracyjnej i kontrolowanym chemicznym resurfacingu skóry. Działanie kontrolowanego resurfacingu skóry różni się od złuszczania tradycyjnymi peelingami, podczas których głównie pozbywamy się zewnętrznych warstw naskórka. Podczas gdy kontrolowany resurfacing aktywnie pobudza regenerację komórek w skórze, przy minimalnym podrażnieniu. Spektakularne działanie peelingów pHformula jest możliwe dzięki wprowadzeniu unikalnego kompleksu do preparatów PH-DVCTM.

 

A.C.N.E- trądzik

Unikalne połączenie składników aktywnych opracowane w celu korygowania głównych oznak trądziku: zaskórników, grudek i krost.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas pirogronowy, Kwas salicylowy, Azeloglicyna, PH-DVCTM

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: patrz cennik

 

C.R 1- trądzik różowaty, skóra naczyniowa, wrażliwa

Aktywny i skuteczny kompleks do skóry chronicznie zaczerwienionej, jak również z trądzikiem różowatym. Specjalnie opracowana formuła przeciw drobnoustrojom zmniejsza zaczerwienienia i zapobiega nawrotom. Skóra staje się oczyszczona, gładka. Dodatkowo zawarty w preparacie retinol działa odmładzająco.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas salicylowy, kwas mlekowy, retinol, PH-DVCTM

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 150zł

 

M.E.L.A- przebarwienia

Unikalna formula powerclayTM to zabieg kontrolujący pigmentację poprzez ograniczenie nagromadzania się melaniny w naskórku.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas salicylowy, kwas fitynowy, Azeloglicyna, kwas laktobionowy, PH-DVCTM .

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 250zł

 

Peelingi chemiczne firmy purlés to zaawansowane technologicznie preparaty. Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH sprawia że peeling chemiczny jest doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji.

Peelingi, które posiadamy w swojej ofercie zapewnią odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości na skórze tłustej. Są to preparaty dostosowane dla każdego typu cery w różnym wieku.

 

Rodzaje stosowanych peelingów:

G- Peel: 40% kwas glikolowy o pH 1,5

S- Peel: 15% kwas salicylowy, 5% kwas pirogronowy, 0,1% retinol pH 1,5

M- Peel 40%: 30% kwas migdałowy, 10% kwas azelainowy

 

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: patrz cennik

gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook