kosmetyczka szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
gabinet kosmetyczny szczecin
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
mezoterapia szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Gabinet kosmetyczny – usługi

Ciekawą ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej przygotował salon piękności Agnieszki Marosz, mieszczący się w Szczecinie. W naszym gabinecie, w kameralnej atmosferze i przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń, wykonujemy zabiegi pielęgnujące, odżywcze czy poprawiające urodę.

Warta podkreślenia jest nasza szeroka oferta zabiegów na skórę twarzy. Zajmujemy się m. in. oczyszczaniem i nawilżaniem twarzy, podejmujemy się łagodzenia podrażnień oraz pielęgnacji skóry podrażnionej z poszerzonymi naczynkami. Ponadto wykonujemy mikrodermabrazję oraz odżywcze i regenerujące peelingi chemiczne. Proponujemy też kompleksową pielęgnację skóry całego ciała, obejmującą m. in. zabiegi redukcji cellulitu, zabiegi oczyszczające oraz zabiegi relaksujące.

Zadbamy również o stopy i dłonie naszych Klientów, wykonując manicure i pedicure zgodny z ich oczekiwaniami. Ponadto zachęcamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej odmładzających skórę, np. mezoterapii mikroigłowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług oferowanych przez nasz salon kosmetyczny.

gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook