kosmetyczka szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
gabinet kosmetyczny szczecin
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
mezoterapia szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Skin Power O2 Tak samo jak cały Twój organizm potrzebuje tlenu aby prawidłowo funkcjonować , tak samo komórki Twojej skóry wymagają tego samego, aby dobrze spełniać swoje funkcje. Zwłaszcza w porze jesienno- zimowej gdy mniej wychodzimy na świeże powietrze i nakładamy tłuste kremy ochronne. Dobrze dotleniona skóra jest wygładzona, zrelaksowana, pozbawiona oznak stresu. Odzyskuje wówczas swoja witalność i blask. Zarówno w ampułkach jak i w masce zawarty jest kompleks Dekaline®. Badania in vivo i in vitro dowiodły, że posiada on zdolność dezaktywowania metaloproteinaz niszczących białka budulcowe naszej skóry. Dzięki kompleksowi Dekaline® zabieg działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco.

Podczas zabiegu eliminowane są zaczerwienia i podrażnienia, skóra zyskuje jednolity koloryt. Komórki skóry po zabiegu kontynuują proces odnowy jeszcze przez długi czas.

Na życzenie klienta podczas wprowadzania ampułki w celu zwiększenia intensywności przejścia składników aktywnych w głąb skóry używamy jonoforezy lub ultradźwięków.

 

Efekty zabiegu:

  • Pobudzenie metabolizmu komórkowego
  • Redukcja zmarszczek
  • Odżywienie i nawilżenie skóry
  • Poprawa elastyczności i napięcia skóry

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 160 zł

gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook