kosmetyczka szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
gabinet kosmetyczny szczecin
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
mezoterapia szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Dłonie narażone są na czynniki które mocno je wysuszają: słońce, mróz, woda. Przez to ich skóra zaczyna się szybko starzeć i wygląda nieestetycznie. Dodatkowo mogą stać się wysuszone co daje uczucie dyskomfortu. Oprócz skóry wymienione czynniki niszczą płytkę paznokcia, która staje się cieńsza, zaczyna się rozdwajać i nie wygląda elegancko. Tutaj z pomocą przychodzą zabiegi manicure dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Oferujemy następujące zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni:

  • Tradycyjnego manicure, podczas którego możemy pomalować paznokcie lakierem o wysokiej trwałości.

  • Manicure hybrydowy, do tego rodzaju pielęgnacji paznokci używamy lakiero- żeli. Lakier utrzymuje się na płytce paznokcia do 3 tygodni, przez ten czas nie traci swojego połysku.

  • NAILS & HANDS SPA jest zabiegiem przeznaczonym dla osób z problemem suchych, szorstkich dłoni. Podczas zabiegu wykonywany jest peeling dłoni dzięki czemu preparaty nawilżające użyte po złuszczaniu mogą przejść do głębszych warstw naskórka. Kolejnym krokiem jest wykonanie relaksującego masażu, w celu odprężenia i pobudzenia ukrwienia dłoni. Zabieg uzupełniany jest bogatą w składniki odżywcze maseczką. Po zabiegu nawilżającym jeśli istnieje taka konieczność uszkodzone płytki paznokci zabezpieczamy odpowiednio dobraną odżywką.

gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook