kosmetyczka szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
gabinet kosmetyczny szczecin
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
mezoterapia szczecin
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Laser CO2

Głębokie odmładzanie, całkowita regeneracja skóry oraz intensywna stymulacja do procesu syntezy nowego kolagenu to tylko fragment zakresu działań lasera frakcyjnego CO2 MedArt®. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych metod walki z różnego rodzaju problemami. Frakcyjne działanie lasera ma za zadanie poprawić kondycję skóry (jędrność, elastyczność, koloryt) jak i również spłycić zmarszczki czy zniwelować blizny.

Innowacyjna technologia

Technologia wykorzystywana przy użyciu lasera frakcyjny sprowadza się do precyzyjnego uszkodzenia skóry tak aby następnie wymusić proces regeneracji. Podczas zabiegu wytwarzane światło lasera powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia na poziomie skóry właściwej. Istotą zabiegu jest frakcjonowanie, czyli wybiórcze „dziurkowanie” tkanki. Tkanka poddana działaniu lasera posiada mikrokolumny uszkodzeń, które otoczone są nienaruszoną tkanką. Takie działanie ma na celu przyśpieszenie regeneracji skóry poddanej zabiegowi. Pozostawienie nienaruszonych depozytów skóry zwiększa również poziom bezpieczeństwa zabiegu oraz późniejszej rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu:

– głębokie odmłodzenie skóry,

– lifting laserowy twarzy, szyi,

– poprawa jakości skóry dotkniętej fotostarzeniem,

– wyrównanie kolorytu, tekstury skóry,

– poprawa elastyczności, jędrności,

– zniwelowanie zmarszczek, bruzd,

– redukcja rozszerzonych porów,

– redukcja blizn: potrądzikowych, pourazowych, pooperacyjnych czy oparzeniowych,

– usuwanie rozstępów.

Przygotowanie do zabiegu

Na około 30-45min przed zabiegiem na skórę nakładamy krem znieczulający celem zminimalizowania nieprzyjemnych doznań podczas zabiegu. Dzięki temu sam zabieg jest praktycznie bez bolesny. Po zabiegu przez mniej więcej 2 godziny występuje pieczenie skóry oraz uczucia gorąca w odczuciach podobne jak oparzenie słoneczne, które po tym okresie całkowicie mija.

Lifting laserowy- odmładzanie skóry

Znaczną przebudowę, naprawę skóry możemy uzyskać przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Zabiegi tzw. resurfacingu stosowane są w celu trwałej oraz całkowitej regeneracji skóry. Głównym zadaniem jest stymulacja odtwarzania kolagenu, które z kolei tworzy rusztowanie skóry właściwej. Nowy kolagen daje efekt odświeżonej, bardziej napiętej, elastycznej zagęszczonej skóry. Terapia może być stosowana na całej twarzy, okolicach powiek, szyi, dekolcie czy grzebcie rąk.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy- defekt skóry, który w dzisiejszych czasach dotyczy nie tylko kobiet ale również i mężczyzn. Niechciane pojawiają się po ciąży lub np. u mężczyzn w przypadku wahania wagi. Widoczność rozstępów możemy podzielić na dwa etapy. Pierwszy to okres, w którym doszło do urazu na poziomie skóry właściwej.  Wówczas widoczne są w różnych odcieniach czerwieni. Drugim stopniem widoczności jest tzw. etap zanikowy w którym organizm nie jest wstanie poradzić sobie z regeneracją defektów i prążki na ciele stają się białe. Te drugie z pewnością trudniej jest usunąć, jednak przy pomocy lasera jest to możliwe. Aby zmniejszyć ich widoczność należy ponownie uszkodzić skórę w sposób kontrolowany w konsekwencji wymuszając prawidłowy proces regeneracji. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty terapii w naszych gabinetach stosujemy terapie skojarzone. Między innymi zabieg laserowy uzupełniamy terapią z osoczem bogato płytkowym.

Usuwanie blizn: potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych

Blizny są naturalnym procesem gojenia się różnorodnych ran. Niejednokrotnie blizny powstałe np. po leczeniu trądziku, pourazowe czy pooparzeniowe są nie tylko kwestią estetyczną, ale i wiąże się z dyskomfortem psychicznym. Nie każda z osób, która je posiada jest w stanie je zaakceptować. Z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii estetycznej. Najbardziej efektywna w chwili obecnej jest terapia z użyciem lasera. Frakcjonowanie tkanek blizn prowadzi do jej przebudowy oraz prawidłowej regeneracji. Początkowym etapem jest proces, w którym blizna staje się bardziej miękka, następnie zostaje spłycona oraz zmienia kolor. Odnotowaliśmy spektakularne efekty w połączeniu z zabiegiem osocza bogatopłytkowego.

Usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki

Technologia laserowa z powodzeniem radzi sobie z usuwaniem niechcianych zmian. W przypadku łagodnych zmian usuwanie przy pomocy lasera daje lepsze efekty kosmetyczne niż tradycyjna chirurgia. Ślady po zabiegu właściwie są niewidoczne w przeciwieństwie do użycia skalpela. Zabieg poprzedzony jest konsultacją, klasyfikacją do zabiegu.  

Cennik

Twarz (razem z powiekami) 1200 zł
Szyja 800 zł
Dekolt 900 zł
Twarz + Szyja 1600 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 2000 zł
Oczy 600 zł
Czoło 700 zł
Policzki 600 zł
Dłonie 500 zł
Blizny i rozstępy (cena uzależniona od powierzchni) od 500 zł
Usuwanie brodawek, włókniaków 100 zł / 1 usunięta zmiana

 

Przy zakupie 3 zabiegów rabat w wysokości 20%

gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook