Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Peelingi pHformula bazują na technologii medycyny regeneracyjnej i kontrolowanym chemicznym resurfacingu skóry. Działanie kontrolowanego resurfacingu skóry różni się od złuszczania tradycyjnymi peelingami, podczas których głównie pozbywamy się zewnętrznych warstw naskórka. Podczas gdy kontrolowany resurfacing aktywnie pobudza regenerację komórek w skórze, przy minimalnym podrażnieniu. Spektakularne działanie peelingów pHformula jest możliwe dzięki wprowadzeniu unikalnego kompleksu do preparatów PH-DVCTM.

 

A.C.N.E- trądzik

Unikalne połączenie składników aktywnych opracowane w celu korygowania głównych oznak trądziku: zaskórników, grudek i krost.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas pirogronowy, Kwas salicylowy, Azeloglicyna, PH-DVCTM

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: patrz cennik

 

C.R 1- trądzik różowaty, skóra naczyniowa, wrażliwa

Aktywny i skuteczny kompleks do skóry chronicznie zaczerwienionej, jak również z trądzikiem różowatym. Specjalnie opracowana formuła przeciw drobnoustrojom zmniejsza zaczerwienienia i zapobiega nawrotom. Skóra staje się oczyszczona, gładka. Dodatkowo zawarty w preparacie retinol działa odmładzająco.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas salicylowy, kwas mlekowy, retinol, PH-DVCTM

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 150zł

 

M.E.L.A- przebarwienia

Unikalna formula powerclayTM to zabieg kontrolujący pigmentację poprzez ograniczenie nagromadzania się melaniny w naskórku.

Skład peelingu: Kwas migdałowy, Kwas salicylowy, kwas fitynowy, Azeloglicyna, kwas laktobionowy, PH-DVCTM .

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena: 250zł

 

Peelingi chemiczne firmy purlés to zaawansowane technologicznie preparaty. Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH sprawia że peeling chemiczny jest doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji.

Peelingi, które posiadamy w swojej ofercie zapewnią odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości na skórze tłustej. Są to preparaty dostosowane dla każdego typu cery w różnym wieku.

 

Rodzaje stosowanych peelingów:

G- Peel: 40% kwas glikolowy o pH 1,5

S- Peel: 15% kwas salicylowy, 5% kwas pirogronowy, 0,1% retinol pH 1,5

M- Peel 40%: 30% kwas migdałowy, 10% kwas azelainowy

 

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Cena: patrz cennik

salon kosmetyczny Szczecin
Google+
gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook