Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Dłonie narażone są na czynniki które mocno je wysuszają: słońce, mróz, woda. Przez to ich skóra zaczyna się szybko starzeć i wygląda nieestetycznie. Dodatkowo mogą stać się wysuszone co daje uczucie dyskomfortu. Oprócz skóry wymienione czynniki niszczą płytkę paznokcia, która staje się cieńsza, zaczyna się rozdwajać i nie wygląda elegancko. Tutaj z pomocą przychodzą zabiegi manicure dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Oferujemy następujące zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni:

  • Tradycyjnego manicure, podczas którego możemy pomalować paznokcie lakierem o wysokiej trwałości.

  • Manicure hybrydowy, do tego rodzaju pielęgnacji paznokci używamy lakiero- żeli. Lakier utrzymuje się na płytce paznokcia do 3 tygodni, przez ten czas nie traci swojego połysku.

  • NAILS & HANDS SPA jest zabiegiem przeznaczonym dla osób z problemem suchych, szorstkich dłoni. Podczas zabiegu wykonywany jest peeling dłoni dzięki czemu preparaty nawilżające użyte po złuszczaniu mogą przejść do głębszych warstw naskórka. Kolejnym krokiem jest wykonanie relaksującego masażu, w celu odprężenia i pobudzenia ukrwienia dłoni. Zabieg uzupełniany jest bogatą w składniki odżywcze maseczką. Po zabiegu nawilżającym jeśli istnieje taka konieczność uszkodzone płytki paznokci zabezpieczamy odpowiednio dobraną odżywką.

salon kosmetyczny Szczecin
Google+
gabinet kosmetyczny Szczecin
Facebook