Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd
Laser Alma Harmony XL
usuwanie owłosienia
usuwanie tatuażu
usuwanie naczynek
fotoodmładzanie
Gabinet Kosmetologii
zabiegi poprawiające wygląd

Kosmetologia

Gabinet kosmetyczny – usługi

Ciekawą ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej przygotował salon piękności Agnieszki Marosz, mieszczący się w Szczecinie. W naszym gabinecie, w kameralnej atmosferze i przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń, wykonujemy zabiegi pielęgnujące, odżywcze czy poprawiające urodę.

Warta podkreślenia jest nasza szeroka oferta zabiegów na skórę twarzy. Zajmujemy się m. in. oczyszczaniem i nawilżaniem twarzy, podejmujemy się łagodzenia podrażnień oraz pielęgnacji skóry podrażnionej z poszerzonymi naczynkami. Ponadto wykonujemy mikrodermabrazję oraz odżywcze i regenerujące peelingi chemiczne. Proponujemy też kompleksową pielęgnację skóry całego ciała, obejmującą m. in. zabiegi redukcji cellulitu, zabiegi oczyszczające oraz zabiegi relaksujące.

Równie rozbudowana jest nasza oferta zabiegów służących poprawieniu bądź podkreśleniu urody. W tym zakresie możemy zaproponować wykonanie makijażu permanentnego, a ponadto zabiegów zagęszczania i przedłużania rzęs. Zadbamy również o stopy i dłonie naszych Klientów, wykonując manicure i pedicure zgodny z ich oczekiwaniami. Ponadto zachęcamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej odmładzających skórę, np. mezoterapii mikroigłowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług oferowanych przez nasz salon kosmetyczny.

Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook